Search the Web
 Newsletter

شما مي توانيد با وارد كردن ايميل خود در اين قسمت از پست هاي مهم و اخبار ضروري سايت با خبر شويد .

 


 

اضافهحذف


Tiptop Links


 

»Infernal Game Review | PC Games  
 

نقد و بررسي بازي Infernal

 

Climax

یکی از عناوین نسبتآ خوب اما گمنامی که اخیرآ هم به بازار بازی های کامپیوتری عرضه شده است ، Infernal نام دارد . بازیی که فوق العاده نیست اما می تواند شما را برای مدتی کوتاه سرگرم کند . این بازی توسط استودیوی تقریبآ گمنام Metropolis ساخته شده است و به وسیله ی کمپانی آشنای Eidos که این روزها با فروش بازی هایی از جمله Battlestation: Midway سود خوبی هم می کند عرضه شده است . کمپانیی که چندی پیش ، اعلام کرد که رشد مالیش نسبت به سال های گذشته بیش از 2 برابر شده است و با عرضه ی بازی هایی همچون Kane & Lynch و Tomb Raider: Anniversary و ... بیشتر از این ها هم می شود . Metropolis هم استودیوییست که با اینکه بیش از 10 سال از تاسیس آن می گذرد اما تعداد عناوین ساخته شده توسط آن از مرز 10 بازی نمی گذرد . این استودیو اولین بازی خود را در سال 1995 روانه ی بازار کرد و تاکنون بازی موفق و معروفی نداشته است اما روی این بازی یعنی Infernal حساب زیادی باز کرده است .

ادامه نقد و بررسي ...

 

 
»  Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 Game Review | PC Games  
 


Climax

بازی Ghost Recon: Advanced Warfighter در حین حال که یک بازی فوق العاده ضعیف برای PS 2 و Xbox به شمار می آمد ، یک بازی فوق العاده قوی برای PC و خصوصآ کنسول Xbox 360 بود که به تنهایی همین نسخه ی Xbox 360 این بازی در آن زمان به فروش بیش از یک میلیون دست یافت و توانست به یکی از پرفروش ترین ها و بهترین ها در آن زمان تبدیل شود . اکنون نیز قرار است دومین نسخه ی دوم این بازی یعنی Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 یا به اختصار GRAW 2 در ماه مارچ امسال برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل بعد Xbox 360 ، PS 3 و همچنین کنسول دستی PSP به بازار عرضه شود . این در حالیست که سازندگان این بازی در دو استودیوی Red Storm و Ubisoft Paris با وجود زمان نسبتآ اندکی که بین عرضه ی نسخه ی اول و دوم این بازی وجود دارد ، تغییرات تقریبآ زیادی را برای این بازی تدارک دیده اند به گونه ای که به نظر می رسد آن ها حتی چند ماه پیش از انتشار نسخه ی اولGRAW  ، تدارکات ساخت نسخه ی دوم این بازی را هم فراهم کرده بودند .

ادامه نقد و بررسي ...

 

 
» 1701 A.D. Game Review  | PC Games  
 


Climax :: Click for more information

بازي استراتژيكي جديد و تقريبا" خوبي از دو كمپاني نه چندان معروف Aspyr و Related Designs كه طراحي زيباي بازي باعث شده از سايت هاي مختلفي امتيازهاي خوبي را كسب كند . وقتي به طراحي جعبه بازي نگاه كنيد ، كشتي بادباني را مي بينيد كه توسط دزد دريايي اي در حال پاره شدن است. اين بازي هم مثل بسياري از بازي هاي استراتژيكي به اداره ي شهري مربوط مي شود با اين تفاوت كه آن شهر ها از مستعمره هاي شما خواهند بود و بسيار از جزاير واقع‌ در درياي‌ كاريب نيز در اين بازي به تصوير كشيده شده اند . ‌اين بازي چيزي هايي زياد تر از كنترل اقتصاد شهر داراست و Related Designs سازنده ي بازي اهميت زيادي به نبرد هاي بازي داده و البته خيلي موفق نبوده و مثل ساير بازي ها مي باشد .

ادامه نقد و بررسي ...


Parlance Table


 

Significant Info.

  اين سايت كاملا مستقل بوده و به مديريت بهزاد فهيمي  فعاليت خود را از سال 1383 تحت ضوابط و قوانين رسمي كشور جمهوري اسلامي ايران اداره  مي گردد. جهت هر گونه ارتباط با مديران سايت با ما تماس بگيريد .

تماس با ما

 


Category

صفحه اصلي
اخبار
بازيهاي كامپيوتري
    نقد و بررسي      
     كدهاي تقلب      
دريافت بازي      
ا     كاغذ ديواري بازيها
 
نرم افزار
موسيقي
    موبايل
 تصاوير زيبا
مقالات آموزشي

 
Weather
 
   نام شهر مورد نظر را وارد نمایید
 
 

     نمونه : Tehran ، Tabriz


Linking !

 

 تمام حقوق اين سايت محفوظ است و هر گونه کپي از آن تنها با ذکر نام مجاز مي باشد
Copyright © 2005-2007 Climax.persiangig.com . All Rights Reserved.

Climax
You may Find This Better